AKILLI ISITMA SİSTEMLERİ

DİZAYN, Dönemin en üst teknolojisi ile tasarlanmış Dizayn Kombi, Dizayn oksijen bariyerli borular, kompozit, pirinç veya paslanmaz çelik kolektörler, kat ve oda detayına kadar kontrol imkanı sunan akıllı kontrol ekipmanları ile bütüncül bir sistem sunar. Projelerinize özel danışmanlık, projelendirme ve planlama hizmetinin yanında şartname oluşturulmasına katkı sağlar. Isıtma sistemi uygulamaları konusunda sahip olduğu donanımlı kadrosu ve proje yönetim ekibi ile sistem çözümleri sunar.

Borular:

Dizayn Grup Türkiye’nin ilk yerden ısıtma borusu üreticisidir ve kurulduğu günden bu yana yenilikçi yapısıyla sektörüne ilkleri katmıştır.

5 farklı alternatif ürünü ile sektörün en geniş mobil boru seçeneğini sunmaktadır. Makine parkuru yatırımı yapan her firmanın üretebileceği PEX-A ,PEX-B veya PE-RT gibi ürünleri üretebildiği gibi, Teknolojinin sınırlarını zorlayarak çok ÖZEL bir ürün geliştirmiştir.

Tesisat ustaları daha kolay montaj yapmak için üründen PE-RT borularda olduğu gibi esnek olma özelliği ister. Proje firmaları ise tasarımlarını yaparken PEX-A borularda olduğu gibi ustalık hataları ve şantiye şartlarına dayanacak özellikler isterler. Ev sahipleri de uzun yıllar sıcaklık ve basınca dayanacak güvenilir ürünler isterler. Yıllardır bu 3 özelliği de tek üründe barındırabilecek ekonomik bir ürün çözümü geliştirilememişti. İşte bu üç özelliği tek boruda toplayarak ELASTİCA’yı geliştirdik. Hem PE-RT borular gibi esnek ve kolay döşenebilir, hem de pex-a borular gibi en zor şartlara dayanabiliyor. Üstelik PEX-A borulara göre çok ekonomik bir fiyata sunulan ELASTİCA tesisatların yeni gözdesi oldu bile.

Piyasada yine uygun fiyatı nedeniyle hızla yer bulan PE-RT borularda dikkatinizi çekmek istediğimiz bir konu var. Dizayn Grup PE-RT boruları PE-RT II hammadde ile üretilmektedir. PE-RT II hammadde hem radyatörlü sistemler hem de yerden ısıtma için uygundur.

Diğer bir çok üreticinin üretim yaptığı PE-RT I hammaddeli ürünler ise radyatörlü sistemlerde kullanılan 55 derecenin üstündeki sıcaklıklar için uygun bir seçim değildir.

Detay özelliklerini katalog ve broşürlerimizden okuyabilirsiniz.

 

Geri Dön